Witam,
w zawodzie dyplomowanego projektanta wnętrz pracuję od 2008 roku. Jestem absolwentką prestiżowej uczelni Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Architektury Wnętrz, gdzie podczas 5 letniej edukacji miałam przyjemność przyswajać wiedzę.
Pierwsze profesjonalne doświadczenia zdobywałam w pracowniach profesorów Akademii. W tym czasie współpracowałam przy projektach sieciowych sklepów Reserved w Polsce, na Litwie i Węgrzech.

Obecnie pracuję głównie przy projektach wnętrz prywatnych.
Bardzo cenne jest dla mnie zaufanie klientów, jakim mnie obdarzają na początku pracy jak i całego procesu realizacji. Dzięki temu mam szansę na stworzenie niepowtarzalnego projektu oraz spełnienie marzeń klienta o komfortowym wnętrzu.

Podczas pierwszych spotkań zawsze omawiam szczegółowo potrzeby przyszłych inwestorów. Zależy mi na nawiązaniu jak najlepszej relacji, aby moc uchwycić to co najważniejsze w kreacji wymarzonej przestrzeni.

Jeśli chcielibyście poznać mój styl pracy to zapraszam na mój profil na Instagramie  https://urlgeni.us/instagram/ShU1   Tu w stories prezentuje jak wyglądają poszczególne etapy projektowania jak i samych realizacji pomysłów.  Dodatkowo zakładka ,,Aktualność” zawiera krótkie relacje z budowy.

Zapraszam do współpracy,
Katarzyna Lewicka

Moje wybrane prace

Domowe spa za miastem

Mała toaleta w domu jednorodzinnym | Gdańsk

TROPIKALNY ATRAMENT | GDAŃSK

Mieszkanie | Browar Gdański | Gdańsk-Wrzeszcz

PRYWATNY POKÓJ DO RELAKSACJI | GDAŃSK

KLASYCZNY KORAL | GDAŃSK

Pokaż więcej