Jednym z marzeń klientki w tym projekcie wnętrz było oddzielenie jadalni od salonu. Otwartą przestrzenią Pani Inwestor już się nacieszyła a teraz potrzebowała zmiany. Moim pomysłem była lekka forma składanych drzwi z przeszkleniem. Kolor szkła nawiązywał do jaśniutkiego niebieskiego koloru letniego nieba. Styl utrzymałam w nadmorskim klimacie, tak jak zresztą cały projekt domu. Biały kolor oraz półprzeźroczyste szkło z poświatą blue, świetnie ze sobą współgra i jest też jednym z wyznaczników nadmorskiego stylu.

Finalnie powstała ruchoma ścianka przedzielająca ale nie izolują jednej strefy od drugiej, życie domowników nadal współgra, przenika się. To jeden z projektów gdzie klientka i ja jasno określiliśmy kierunek w stylu. Porozumienie towarzyszyło od samego początku, co przelało się na realizację pierwszych szkiców ideowych a potem zakupów i realizacji. Poniżej kilka kadrów z realizacji.

Elegancji dodał szlif ,,fazowanie” na około każdej szybki.
Kontrola jakości próbek frontów kuchennych. Przed realizacją zawsze musi nastąpić moja akceptacja prototypu. Sprawdzam w ten sposób czy wszystko zgadza się z wytycznymi a dopiero po tym ruszamy do realizacji reszty mebli.

Kuchnia w pełnej kompozycji, jeszcze przed realizacją.

Jeśli chcielibyście poznać mój styl pracy to zapraszam na mój profil na Instagramie https://urlgeni.us/instagram/ShU1 Tu w stories prezentuje jak wyglądają poszczególne etapy projektowania jak i samej realizacji pomysłów.